http://furgonetka.pl/api/{nazwa metody}.{Format odpowiedzi} ?{nazwa parametru}={Wartość}&...
Nowości 2016
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O Nas

Sklep dwa-aniolki.pl powstał w 2010 roku w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie rynku na unikatowe ozdoby choinkowe. Docieramy do grupy ludzi, którzy cenią kunszt naszych produktów ich skomplikowanie, artystyczne wykończenie i niepowtarzalne wzornictwo.

 

 

Celem naszym jest dostarczenie klientowi indywidualnemu (koneserowi, pasjonatom) a także grupie firm i instytucji produktu, którego nie powstydziły się najznamienitsi tego Globu.

Celujemy z ofertą bardzo wysoko, ale też jesteśmy pewni o wartości swoich produktów i marek które mamy w Naszej ofercie.

Polska na całym świecie słynie z bombkowej tradycji a nasze towary doceniają szczególnie za Oceanem i na wschodzie. Ponieważ przez wiele lat towar ten był raczej eksportowany Polacy mieli do niego mniejszy dostęp.

To się powoli zmienia i w naszym rodzimym kraju Polacy coraz częściej sięgają po bombkę tzw. kształtkę a także szukają klasycznej bańki z pięknym wzorem.

 

 

Bombki oferowane naszym klientom są całkowicie ręcznie wykonywane, od momentu ręcznego ich dmuchania i srebrzenia przez zdobienie lakierami, aż po brokacenie i wykonywania na nich skomplikowanych wzorów. Produkcja ta jest więc małoseryjna a piękno każdej bańki polega na ich niepowtarzalności.

Na szczególna uwagę powinna zasługiwać przy naszych produktach również intensywna i stosowna barwa kolorów oraz dbałość o używanie bardzo dobrych materiałów a także mimo produktu szklanego wysoka trwałość ozdoby.

Ponieważ prowadzimy sprzedaż wysyłkową i szklana bańka musi trafić do odbiorcy w nienaruszalnym stanie odporność na wstrząsy, ma tutaj szczególne znaczenie.

 

 

Współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami artystycznymi i zlecamy wykonywanie indywidualnych zamówień klientów. Przekładamy więc nasze pomysły oraz spostrzeżenia klientów by odwzorować je w „małych dziełach sztuki”. Szczególną uwagę koncentrujemy na motywach świątecznych, staropolskich ale także dziecięcych, bajkowych

Szczególną uwagę przykładamy również do opakowań, jeśli produkty stanowią prezent, aby były odpowiednią oprawą tego co ukryte wewnątrz.

Jesteśmy gotowi do współpracy z instytucjami i klientami którzy szukają bombek orągłych i formówek wyjątkowych i wykonanych na ich indywidualne potrzeby

Zapraszamy więc do Naszego sklepu by przenieść się w Świat bajkowy i zaczarowany gdzie Polskie wzory i tradycja przeplatają się naprzemiennie.

To jeszcze nie koniec…

 

 

Serdecznie pozdrawiamy

Zespól www.dwa-aniolki.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl